Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP’li Senirli ”İhanetler Cezasız Kalmaz!”

Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat

Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat Belediyesi Meclis Üyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Grup Sözcüsü Selçuk Senirli, Kasım ayı toplantısında yaptığı konuşmada ülkenin bugünkü durumu ve gelişmeler üzerine bir konuşma yaptı.

 

MHP’li Selçuk Senirli, “Hali hazırda oluşan ve oluşması muhtemel sorunların; 93.yılını kutladığımız Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ilelebet payidar kılınması mücadelesiyle aşılacağı kanaatinde” olduğunu belirterek, “Bu mukadderiyetin asgari şartının Türk Milletinin birliğinden geçtiğine inanıyoruz” dedi.
“Birliğimize helal getirenlerin, bizlere düşmanca operasyonlar yapan emperyalist ülkelerin maşası ve oyuncağı olan bedbahtların bertaraf edilmesini destekliyoruz. Hiçbir devlet ve millet kendini sırtından hançerleyene müsamaha edemez. Devlet-i ebet müddet kılabilmek için; vatanına ihanet eden hainler ve işbirlikçileri, sıfatına bakılmaksızın istisnasız ezilir. Suça, suçluya göz yumulmaz, ihanetler cezasız kalmaz” diyen Senirli, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ifadesiyle ‘PKK’nın son teröristi kelepçelenmeden, son kanlı silah alınıp kırılmadan mücadeleden dönmek devlete haram, millete hakarettir.’ 2 ay önceki toplantımızda zikretmiştim. Unutanlara ve kulaklarını tıkayanlara bir kez daha hatırlatayım. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, binlerce yıllık gelenek ve töreler üzerinde yükselen, güçlü ve büyük bir devlettir. Gözü, kulağı, kayıtları ve hafızası sağlamdır. Bu devlet, yeri ve günü geldiğinde; kimlerin nerede kimlerle ne yaptığını, kimlerin dizinin dibinde ikbal aradığını, bir bir ortaya çıkarır. Ve lüzum gelen muameleyi yapar, muktedir devlet olma vasfıyla da her türlü cezayı keser.’’

 

MHP Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Grup Sözcüsü Senirli, önümüzdeki günün 10 Kasım olduğunu hatırlatarak, “Kurtuluş savaşımızın büyük kahramanı, Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Cenab-ı Hakkın rahmetine kavuştuğu günün 78.yıldönümü… Atamızı, sevgi, saygı, özlem, rahmet ve Fatihalarla anarken, eserleri ve öğütleri her zaman yolumuzu aydınlatacaktır. Ata’nın dediği gibi, ‘Ya İstiklal ya ölüm… Ne mutlu Türk’üm diyene…’” dedi.