Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP’li Senirli: ”PKK’yı da Kapsamalı!”

MHP’li Selçuk Senirli ”Devletimizin

MHP’li Selçuk Senirli ”Devletimizin İçindeki Kanserli Hücre FETÖ Ve Paralel Devlet Yapılanmasına Yönelik Temizlik Ve Arınma Faaliyetlerinin, PKK mensuplarını da kapsamasını istiyoruz.” dedi.

 

Özel Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısında konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Gurup Sözcüsü Selçuk Senirli 15 Temmuz sonrası başlatılan operasyonlara “Masumları ve mazlumları ayırt edecek isabette olduğu müddetçe ve kayırmacılık yapılmadığı müddetçe; Devletimize yardımcı olacağız ve her zaman operasyonları destekleyeceğiz.” ifadeleri ile desteğini açıklarken  ”Devletimizin İçindeki Kanserli Hücre FETÖ Ve Paralel Devlet Yapılanmasına Yönelik Temizlik Ve Arınma Faaliyetlerinin, PKK mensuplarını da kapsamasını istiyoruz.” dedi.

Senirli Konuşmasında hakim ve savcılara çağrıda bulunarak;

“Türkiye Cumhuriyetinin ilelebet payidar olması mücadelesini veren güvenlik kuvvetlerimiz, savcı ve hâkimlerimiz;

Emperyalizmin oyuncağı terörist hainlere acımayın. Kardeşimiz dahi olsa acımayın.

Bunlar; Komşusunun penceresinin camını kıran yaramaz çocuklar değil, Türk Milletinin bekasını sonlandırmak isteyen, milleti birbirine kırdırmak isteyen, devşirilmiş, soysuzlaşmış melunlardır.

Bunlar; Milletimizin kanını emen, çocuklarını çalan, geleceğimizi çalan, Milletin malına mülküne musallat olan keferelerdir.

Bunlar; Silah arkadaşlarına Ergenekon, Balyoz, Casusluk davaları adı altında iftira atan, rütbe çalan, milletine kurşun sıkan, sıkışınca Yunanistan’a, Amerika’ya kaçan, PKK’ya sığınan hainlerdir.

Bu sapık örgütlerin yıllardır zehir saçan mensuplarının, işbirlikçilerinin ve bunları besleyip büyütenlerin; Kanunlarımıza hesap vermesini sağlayın, kötülüklerinin bedellerini bu şerefsizlere ödettirin.” ifadelerini kullandı.

“FETÖ’nün Meclisimize Sızmayı Beceremediğini yada Akıl Edemediğini Ümit Ediyorum.”

Cumhuriyet Halk Partimizin Büyükşehir Meclis üyesi arkadaşımız Sn.Sıtkı Soydal FETÖ soruşturmaları kapsamında gözaltına alınıp tutuklanması konusunda “Umarım tez zamanda aklanır, aramıza katılır. 103 üyeli meclisimiz fire vermez.” diyen Senirli, “Devletin en yetkin ve mahrem kurumlarını ele geçiren, zabıtasından itfaiyesine kadar tüm birimlerine sızan terör örgütünün, meclisimize sızmayı beceremediğini yada akıl edemediğini ümit ediyorum.

Ülkemizde FETÖ’nün sızamadığı veya en az sızabildiği yapının Antalya Büyükşehir Meclisi olmasından dolayı hepinizi kutluyorum. İnşallah bu meziyetimizi muhafaza edebiliriz.

Son yaşadığımız felaketler bir kez daha göstermiştir ki: Milli birlik ve beraberlik olmadan, sayısal çoğunlukla bu ülke ve bu şehir yönetilemez.

Siyaset kurumunun FETÖ’den arınabilmesi için; Ülke yönetimindeki ve bu meclisteki herkesin, vatanımıza ve milletimize karşı mesuliyetlerini tekrar tekrar gözden geçirmesini, vicdani sorgulamasını yapmasını ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ve Türk Milletinin yanında, memleket meselelerinde doğru tavır almasını bekliyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, binlerce yıllık gelenek ve töreler üzerinde yükselen, güçlü ve büyük bir Devlettir. Gözü, kulağı, kayıtları ve hafızası sağlamdır.

Bu Devlet, yeri ve günü geldiğinde; Kimlerin nerede kimlerle ne yaptığını, kimlerin dizinin dibinde ikbal aradığını, bir bir ortaya çıkarır.

Bizler, abdestimizden eminiz.

Yüce meclisinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Ne mutlu Türk’üm diyene…” sözleriyle konuşmasına son verdi.