Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MURATPAŞA’DAN SEDİR’E KAPALI PAZAR

Muratpaşa Belediyesi; Sedir Mahallesi’ne

Muratpaşa Belediyesi; Sedir Mahallesi’ne yapacağı kapalı pazar için çalışmalara start verdi. Sedir Mahallesi Kapalı Pazarı içinde; alışverişe gelen ailelerin çocukları için özel çocuk kulübü de bulunuyor.

 

Sedir Mahallesi’nde; esnaflarla, vatandaşların modern ve hava koşullarından etkilenmeden alışveriş yapabilecekleri kapalı pazar yapılıyor. Muratpaşa Belediyesi’nce; 1500 metrekarelik alanda, çelik konstrüksiyonla inşa edilecek kapalı pazar için çalışmalar başlatıldı. Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; kapalı pazar yapılacak alanda, temizleme ve kazı çalışmalarına başladı.

ÇOCUK KULÜBÜ

Muratpaşa Belediyesi ekiplerince yapılacak olan Sedir Kapalı Pazarı; tek katlı olarak inşa edilecek. Sedir Mahallesi Kapalı Pazar’da; Zabıta Merkezi, WC ve mescidin yanı sıra alışverişe gelecek ailelerin çocukları için özel çocuk kulübü bulunuyor. Sadece pazar yeri olarak değil yaşam alanı olarak projelendirilen Sedir Mahallesi Kapalı Pazarı’nın 2016 yılı içinde tamamlanarak hizmete açılması planlanıyor.