Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Mustafa Gül’den Minik Sporculara Destek

Minik Futbolculara Malzeme Yardımı

Minik Futbolculara Malzeme Yardımı

Kemer Belediyesi Futbol Yaz Okulu’na devam eden minik futbolculara Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül tarafından malzeme dağıtımı yapıldı.

Antrenörler, Aziz Süel, Şevki Tural, Sercan Çeliker, Olkan Tural ve Ender Tural ve Yeni Kemer belediye Spor Kulüp Başkanı Ömer Bilici eşliğinde bir araya gelen geleceğin futbolcuları için Kemer Belediyesi sosyal tesisleri Futbol sahasında ailelerin de katıldığı sade bir tören düzenledi.
Törene velilerin yanı sıra, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Başkan Yardımcıları Kemal Yüksel, Semih Top, MHP İlçe Başkanı H.Hüseyin Karadüz, Meclis Üyeleri, , Sedat Akan, Cumali Afşin, Ahmet Ali Güven, Kemer Spor Tekirova Kulüp Başkanı İsmail S.Minta, Yeni Kemer Spor Kulüp Başkanı Ömer Bilici, Yeşil Kemer Spor Kulüp Başkanı Mustafa Minta katıldı.
Tören sonunda bir açıklama yapan Başkan Mustafa Gül, amaçlarının sporu seven çocukların okullar tatil olmasından dolayı belediye olarak her yıl yaptıkları Futbol Yaz Okulu’nda geleceğin sporcularına Antrenör eşliğinde daha verimli bir hale getirmek olduğunu söyledi. Başkan Gül, 8 ile 13 yaş gruplarına burada ücretsiz olarak kurs düzenlediklerini belirterek, Profesyonel ligde mücadele eden Kemer Spora, Yeni Kemer Belediye Spor’a ve Yeşil Kemer Spor kulüplerimize yetenekli gençleri bu gençlerimizi kazandıracağız. Dedi.


Yeni Kemer Belediyespor Yaz Futbol Okulu ve altyapısını oluşturacak minikler için bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Ömer Bilici: burada iyi futbolcu yetiştirip Kemer’i temsil eden 3 takımımıza futbolcu yetiştirmek. Ayrıca küçük sporcuların birbirlerini tanımalarına ve kaynaşmalarına katkı koymaktır. Bu nedenle bizlere destek sağlayan Kemer Belediyesi’ne ve Başkanımız Sayın Mustafa Gül’e çok teşekkür ederim. Dedi.


Yaz okuldaki yaklaşık 50 öğrenciye forma, şort, tozluk verildiğini belirten Başkan Gül, bu malzemelere ek olarak imkanı olmayan çocuklara krampon da verilmesi talimatı verdi.