Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Neşe GÜL ; ” Sizlere Minnettarız…”

MHP Antalya Milletvekili Aday

MHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Neşe GÜL Seçim çalışmalarına Türkiye Muharip Gaziler Derneği, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği ve Türkiye Harp Malüllü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Antalya Şubelerini Ziyaret Ederek Başladı.

25. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili adayı Neşe GÜL  koalisyon çalışmalarının sonuçsuz kalması nedeniyle gidilen erken seçim için tekrar MHP Antalya Milletvekili Aday Adaylığını açıklamıştı. Bu gün sabah saatlerinde MHP Antalya İl Başkanlığında yapılan 26. Dönem Milletvekili Aday Adayları tanıtım toplantısı ardından soluğu Türkiye Muharip Gaziler Derneği, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği ve Türkiye Harp Malüllü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Antalya Şubelerinde alan GÜL;

“Bizler bu gün rahat ve hür bir hayat sürüyorsak bunu Aziz Şehitlerimize, Kahraman Gazilerimize ve bu acıları bir ömür yüreğinde taşıyan vefakâr şehit ve gazi ailelerimize borçluyuz. Her şehit haberi ve medyada yer dahi bulamayan her kahraman gazimizin haberi bizleri canevimizden vuruyor. Onlara Minnettarız.

Çıkmış olduğumuz bu kutlu yola onların hayır duâlarını alarak başlamak istedim” dedi.