Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Öğrenci Evine Sürpriz Ziyaret

Ülkü Ocakları Antalya İl

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanlığı Bünyesindeki Ülkü evine yapılan sürpriz ziyaret öğrencilere mutlu bir şaşkınlık yaşattı.

 

Özel Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu’nun sıklıkla düzenlediği öğrenci evi ziyaretlerine bu gün bir yenisi daha eklendi. Küreşoğlu her zamankinden farklı olarak, sınav haftasında olan öğrencilere moral olması düşüncesiyle camianın sevilen sanatçısı Osman Öztunç’la birlikte öğrencilere sürpriz yaptı. MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy ve MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve MHP Gurup Sözcüsü Selçuk Senirli’nin de eşlik ettiği ziyarette hiç beklemedikleri anda karşılarında gören ülkücü gençler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Hep birlikte yer sofrasında yenen akşam yemeği sonrası Aksoy’un okuduğu sofra duası ardından içilen çay eşliğinde sohbet eden ülkücüler, Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Küreşoğlu’na duydukları memnuniyeti dile getirerek başta Osman Öztunç olmak üzere tüm misafirlere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

 

Bu ve benzeri ziyaretlere devam edeceğini dile getiren Küreşoğlu, “Bu gün gerçekleştirdiğimiz ülkü evi ziyaretinde davetimizi kırmayan kıymetli ozanımız Osman Öztunç, MHP İl Başkanımız Mustafa Aksoy, Meclis Üyemiz Selçuk Senirli ve Ülkücü Camiamızın kıymetli tarihini bizler için yorulmadan araştıran kıymetli abimiz Turgut Çelebioğlu’na teşekkür ediyorum. Kardeşlerimizin yoğun tempo içerisinde olduğu sınav haftasında bir nebze de olsa moral verebilmenin huzurunu yaşıyoruz. Var olsunlar…” ifadelerini kullandı.