Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Osman Öztunç ‘Vazgeçme’ Diyor!

Ünlü sanatçı Osman Öztunç’un

Ünlü sanatçı Osman Öztunç’un sabırsızlıkla beklenen yeni albümü ‘Vazgeçme’ çıktı…

 

Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

Tüm Osman Öztunç hayranlarının sabırsızlıkla beklediği yeni albümü “Vazgeçme”nin kısa bir süre sonra tüm müzik marketlerde olacağını duyuran Osman Öztunç sevenlerini mutlu etti.

Yapımcılığını Olimpiyat Medya Müziğin üstlendiği, aranjör ve müzik yönetmenliğini Mustafa Beyazkuş’un yaptığı Osman Öztunç’un ‘Vazgeçme isimli yeni albümü Türkiye sevdalısı ve vatan millet aşığı olan herkeste büyük bir heyecan oluşturdu.

REFERANDUMDA ORTALIĞI KASIP KAVURACAK

Osman Öztunç, 2017 yılının bir şubat akşamın da ‘vazgeçme’ isimli albümü ile suskunluğunu bozdu. Vatan millet sevdalılarının dört gözle beklediği Osman Öztunç’un ‘Vazgeçme’ isimli eseri Türkiye’nin içinde bulunduğu bu zorlu günlerde “Birlik ve Beraberlik” vurgusu yaparak Referandum sürecinde ortalığı kasıp kavuracak gibi görünüyor.

HERKES ARADIĞINI BULACAK

Herkesin büyük bir beğeniyle dinleyeceği Osman Öztunç’un ‘Vazgeçme’ isimli albümü içinde aşk, vatan sevdası, hasret şarkıları dillere pelesenk olacak 11 eserde herkes aradığını bulabilecek. HaberBirikim.com ailesi olarak yeni albümü Osman Öztunç’a başarılar diliyoruz.

İşte Osman Öztunç’un “Vazgeçme” isimli o eseri..