Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Sahte Altın Saat Dolandırıcıları Yakalandı

Antalya’da Sahte Altın Saat

Antalya’da Sahte Altın Saat Yöntemi ile Dolandırıcılık Yapan 2 Şüpheli Yakalandı

 

Sahte altın saat yöntemi ile dolandırıcılık yaptıkları iddiası üzerine Antalya Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince başlatılan operasyon sonucu aranan iki şahıs Korkuteli Antalya yolunda yakalandı.

Emniyetten yapılan açıklamaya göre 17 Şubat günü (A.K.) ve (M.İ.A.) isimli şahısların 35 XX XXX plakalı araç ile Korkuteli istikametinden Antalya istikametine gittikleri sırada Düzlerçamı Mevkiinde  durudurulan ve kiralık olduğu anlaşılan araçta bulunan şüpheli (A.K.) üzerinde (C.K.) adına düzenlenmiş kimlik, (M.İ.A.) üzerinde (F.Y.) adına düzenlenmiş kimlik ve suçtan elde edildiği düşünülen (11 Bin 745) TL. ve (150) Dolar para ile birlikte yakalandı.

Yapılan araştırmada şüpheli şahısların aynı yöntemle (3) ayrı dolandırıcılık olayını ve (1) hırsızlık olayını gerçekleştirdikleri, şüphelilerden (A.K.)’nin dolandırıcılık olaylarından birisini ((F.K.) isimli şahısla birlikte gerçekleştirdiği öğrenildi.

Şüpheliler (A.K.) ve (M.İ.A.) haklarında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanırken, (F.K.)’nın ise yakalanmasına yönelik çalışmalara devam edildiği açıklandı.