Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Saimbeyli Şehit Aileleri Asla Yalnız Değil

Başkan Gökçe şehit yakınlarını

Başkan Gökçe şehit yakınlarını ziyaret etti, dua okudu, acıları paylaştı, dayanışma mesajı verdi

 

Başkan Gökçe, “Topraklarımızı kanlarıyla vatan yapan şehitlerimize layık olmak için milletimize en iyi hizmeti vermeliyiz.”

Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe, ilçede yaşayan şehit yakınlarını ziyaret etti. Şehit yakınlarının acısını paylaşan heyette Mustafa Şahin Gökçe’nin yanı sıra, Belediye Başkan Vekili Hakan Yağbasan, Saimbeyli Askerlik Şube Başkanı Üsteğmen Mustafa Çetin, Saimbeyli Belediyesi Fen İşleri Daire Müdürü Mahmut Dal, Saimbeyli Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü İsmail Göral ve diğer bazı bürokratlar yer aldı.

Başkan Mustafa Şahin Gökçe, Saimbeyli Belediyesi olarak şehit ailelerinin acısını daima yüreklerinde hissettiklerini, her zaman onların yanında olmayı görev bildiklerini belirtti. Başkan Gökçe, şehitlik mertebesine yükselen vatan evlatlarını yetiştiren ailelerin ve geride bıraktıkları yakınlarının her konuda destekçisi olmaya devam edeceklerini ifade ederek, “Bugün kendi vatanımızda nefes alıp, yaşamaya devam edebiliyorsak, bunda en büyük pay kuşkusuz Cenab-ı Allah’tan sonra şehitlerimizindir. Şehit Aileleri olarak sizler bizlere şehitlerimizin emanetisiniz. Tasanız tasamız, sevinciniz sevincimizdir. Ülkemiz, sizlerin yetiştirdiği ve vatan için şehit düşen yiğitlerimiz sayesinde varlığını sürdürüyor. Üzerinde yaşadığımız toprakları, kanlarıyla sulayarak vatan haline getiren şehitlerimize layık olabilmek için milletimize daha çok hizmet etmek, gece gündüz çalışmak zorundayız. Şehit analarının, babalarının ellerinden öpüyor, acılarını paylaşıyor ve her türlü sıkıntılarında, bütün enerjimizle yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum” dedi.

Ziyaretlerde şehitlerin ruhları için Kur’an-ı Kerim okundu, dualar edildi.