Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Şehit Ramazan Emet Dualarla Anıldı

5 Ocak 2016 tarihinde

5 Ocak 2016 tarihinde Şırnak’ta evinin önünde pusuya düşürülerek şehit edilen Uzman Çavuş Ramazan Emet ve tüm şehitlerimiz adına Bolvadin Belediyesi tarafından Hatim Programı düzenlendi.

 

Programa İlçe Kaymakamı Ayhan AKPAY, İlçe Garnizon Komutanı Selami KARA, Belediye Başkanı Fatih KAYACAN’ın yanı sıra Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Mehmet YILMAZ, MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Raşit DEMİREL, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu KÖKSAL, Afyonkarahisar Şehit-Gazi İşlem Subayı Topçu Albay Osman Nami SAĞNAK Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail KUMARTAŞ, ilçe protokolü,birim müdürleri ve çok sayıda ilçe halkı katıldı.
Okunan Yasin-i Şerif ve Hatim Duasından Sonra Konuşma Yapan Başkan KAYACAN “Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yüce Mevlamız Kuran-ı Kerim’de: ‘Allah Yolunda Ölenlere Ölüler Demeyiniz Onlar Rableri Katında Diridirler Ama Siz Bunu Görmezsiniz‘ buyuruyor. İnşaallah birlik beraberlik içerisinde yaşamayı Rabbimiz bize Nasip eder.” diyerek sözlerini tamamladı.