Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Senirli, ‘Baro’yu Karaambar Kamyoncular Derneğine Dönüştürmeyin’

Antalya Barosu’nun yapmış olduğu

Antalya Barosu’nun yapmış olduğu açıklamaya tepkiler dinmek bilmiyor. MHP MYK Üyesi ve MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Selçuk Senirli yapılan açıklama için ‘Akla zarar olmasının dışında, ucuz ve seviyesiz bir açıklamadır’ ifadelerini kullandı…

 

Özel Haber : Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

Antalya Barosu’nun yapmış olduğu açıklamaya bir tepki de MHP MYK Üyesi ve MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Selçuk Senirli’den Geldi.

AKLA ZARAR, UCUZ VE SEVİYESİZ BİR AÇIKLAMADIR

Senirli yaptığı açıklamada, “

Antalya Baro Başkanı Avukat Alper Tunga Bacanlı ve Baro Yönetiminin, Ülkemizin başkentini ve Türk Milletinin masum vatandaşlarını hedef olan, bölücü terör örgütünün kanlı saldırısını bahane ederek, MHP’nin Genel Başkanını ve Başkanlık divanını istifaya davet etmesi; Akla zarar olmasının dışında, ucuz ve seviyesiz bir açıklamadır.

Antalya Barosuna göre,ülkemizdeki terörün sorumlusu;iktidar ve muhalefet partileri ile liderleriymiş ve de hepsinin istifa etmeleri gerekiyormuş….Breh…Breh…Breh…” İfadelerini kullandı.

Senirli’nin Açıklamasının devamı şöyle;

BARO’YU KARAAMBAR KAMYONCULAR DERNEĞİNE DÖNÜŞTÜRMEYİN…

Ülkemizin en güzide eğitim kurumlarında yetişmiş binlerce hukukçumuzun temsil edildiği Antalya Barosunun, Karaambar Kamyoncular Derneğinin pespaye muhabbetlerine eş değer açıklamaları; gülünç bir komedidir.

PUTİN VE OBAMA’DA İSTİFA ETSİN Mİ…?

Baro Başkanı, Putin ve Obama’yı istifaya çağırsa, biraz daha akla yatkın ve anlamlı olurdu.

ZOR GÜNLER,TURNUSOL KAĞIDI GİBİDİR…!

Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Allah; Güvenlik kuvvetlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Allah; Devletimize Milletimize zeval vermesin. Allah; Karanlık mahfillerin ve Paralelcilerin şerrinden vatanımızı muhafaza eylesin.