Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Serik Ülkü Ocaklarından Başbuğ Alparslan Türkeş Hatira Ormanı…

Serik Ülkü Ocakları Başbuğ

Serik Ülkü Ocakları Başbuğ Alparslan Türkeş’in adını yaşatmak ve çevre için, doğa için fayda sağlamak amacıyla fidan dikimi yaptı.

 

Özel Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

Serik Ülkü Ocakları binasinda toplananlarla beraber Kadriye-Kundu turizm yolu üzerindeki kumköy  bölgesinde bulunan orman arazisine geçildi. Yoğun katılımlı geçen faliyette 400 adet fıstık çamı dikimi yapildi.

Etkinliğe; Antalya Ülkü Ocakları Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu, 25.Dönem M.H.P. Milletvekili Tarkan Akıllı, Serik M.H.P. İlçe Başkanı Hüseyin Yılmaz, Serik M.H.P. İlçe Yöneticileri,Serik Ülkü Ocakları Eski Başkanları, Serik M.H.P. Eski İlçe Başkanları, M.H.P. Serik Belediye Meclis Üyeleri, Çok Sayıda M.H.P.’li Parti mensubu, Çok Sayıda Aile ve Serik Ülkü Ocakları mensubu genç katıldı.

Serik Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Ertürk yaptığı açıklamada; “Cennet Mekan Başbuğ Alparslan Türkeş anısına hatira ormanı oluşturma çalışmamız 2 aydan beri devam etmekteydi. Serik Ülkü Ocakları Yönetici arkadaşlarımızla beraber yoğun çabalar sonunda hepimizin içinde ukte olan bi hayali gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Yaptığımız bu hatıra ormanının Antalya bölgesinde bir ilk olması da bizler için, Serik Ülkü Ocakları İçin ayrı bir gurur kaynağıdır. “Ahde vefa imandandır” sözünü kendimize düstur edinerek Başbuğumuz merhum Alparslan Türkeş’in adını bu ormana verdik. İlerleyen günlerde aynı sekilde bir faliyet oluşturarak dikimini yaptığımız tüm ağaçlara ülkücü şehitlerimizin isimlerini vererek şehitlerimizin isimlerini de ölümsüzleştireceğiz. Son olarak faliyetimize katılan herkese Çok teşekkür ederim. Allah Birliğimizi, Dirliğimizi Daim Etsin.” dedi.