Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Ülkü Ocaklarından Alanya Çıkarması

Ülkü Ocakları Antalya İl

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu 3 gün süren Alanya ziyaretini bugün tamamladı. Küreşoğlu bu ve benzeri ziyaretleri sık sık tekrar edeceklerini vurguladı.

 

9.jpg
Ülkü Ocakları Alanya İlçe Başkanı Abil Gündoğdu ve yönetimi tarafından karşılanan Küreşoğlu, ilk olarak Şehit Coşkun Nazilli’nin baba ocağına gitti Şehidin annesinin elini öpüp hayır duasını alan Küreşoğlu’nun bir sonraki durağı ise Garnizon Şehitliği oldu. Şehitler, mezarları başında dualarla anıldı.

 

10.jpg

 

MHP Alanya İlçe Teşkilatı, Alanya Ülkü Ocakları ve Alanya Belediye Başkanı Âdem Murat Yücel’e ziyarette bulunan Küreşoğlu, yoğun programlarına Ülkü Ocakları Alanya İlçe Yöneticisi Gökhan Türk’ün düğününe katılmayı da ihmal etmedi.

 

3.jpg

 

5.jpg

 

4.jpg

 

İkinci gün ziyaretlerine kaldığı yerden devam eden Küreşoğlu Alanya Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ’13 Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne katılarak hem güreşleri izledi, hem de orada bulunan esnafları bir bir ziyaret ederek hal ve hatırlarını sordu. Gökbel yaylasında güvenlik önlemi alan güvenlik görevlileriyle bir hatıra fotoğrafı çektiren Küreşoğlu;

 

1.jpg

 

“Vatanımızı içerde ve dışarıda canı pahasına koruyan askerimiz, polisimiz kısacası her biri namus, her biri şeref abidesi yiğitlerimiz…

Büyük Türk Milleti sizlere minnettardır…

Var olun…”
Mesajıyla paylaşması büyük beğeni aldı…

13 Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri ardından düzenlenen gece sonrası ziyaretlerini tamamlayan Küreşoğlu Antalya’ya dönüş yaptı.