Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Ülkü Ocakları’ndan Güvenlik Güçlerine Tam Destek

Özel Haber: Mustafa YILMAZ

Özel Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

Antalya Ülkü Ocakları son günlerde Antalya’da yaşanan hain terör olayları karşısında sessiz kalmadı. Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu yaptığı yazılı açıklamada ” Ülkü Ocakları da vatanın birliği ve bölünmez bütünlüğü için canını ortaya koymaya hazırdır…” ifadelerini kullanarak, her türlü katkıyı vermeye hazır olduklarına dikkat çekerken, canlarını hiçe sayarak mücadele eden kahraman güvenlik kuvvetlerimiz için de “Hala süren operasyonlara katılan tüm güvenlik güçlerimizin sağ sağlim bir şekilde geri dönmeleri için Cenab-ı Allah’a dua ediyorum. Gazanız mübarek olsun.” dedi.

 

Küreşoğlu’nun kamuoyu ile paylaştığı metnin tamamı şöyle;

Memleketimiz son bir haftadır bebek katili terör örgütü tarafından saldırılarla çalkalanmaktadır. 14 Kasım tarihinde il merkezine yakın sayılabilecek bir alanda kanas diye tabir edilen kesin nişancı silahıyla bir uzman çavuşumuz maalesef şehit edildi. Bundan daha önce ise turizmin can damarı sayılan Kemer ilçemizde asker ve polisimize yönelik bombalı ve roketli saldırılar gerçekleşmişti.

Son olarak dün akşam 22: 00 sularında Antalya/Konyaaltı-Hurma mevkisinde polisimize el bombalı saldırı teşebbüsünde bulunurlarken polisimizin anında karşılık vermesiyle çatışma çıkmıştır. Antalya gibi turizm sektörüyle öne çıkmış bir şehrimizde böylesine terör faaliyetlerinin artmış olması bizim açımızdan üzüntü vericidir.
Antalya Ülkü Ocakları olarak gerek Üniversitede gerekse şehrimizde terör örgütü ve yardakçılarının karşılarında durduk ve duracağız. Gerekirse Ülkü Ocakları da vatanın birliği ve bölünmez bütünlüğü için canını ortaya koymaya hazırdır. İstiklal şairimiz Akif’in de dizelerinde söylediği gibi : ” Sahipsiz vatanın batması haktır, sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır!” Antalyalı hemşerilerime, içinden geçtiğimiz bu dönemde daha çok dikkatli davranmalarını ve şüpheli davranışlar sergileyenleri polise şikâyet etmelerini istiyorum.
Son olarak hala süren operasyonlara katılan tüm güvenlik güçlerimizin sağ sağlim bir şekilde geri dönmeleri için Cenab-ı Allah’a dua ediyorum. Gazanız mübarek olsun.

Alperen Tuğrul Küreşoğlu

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı