Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Ülkü Ocaklarından Öğrencilere Başarı Belgesi

Ülkü Ocakları Antalya İl

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanlığı Tarafından Derslerinde Başarılı olan öğrencilere başarı belgesi verildi.

 

Özel Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

Yarıyıl tatilinin başlaması ile birlikte yoğun bir dönemi geride bırakan öğrencilere dönem içerisinde derslerinde gösterdikleri başarıları tebrik etmek ve ikinci döneme daha azimli başlamalarını sağlamak amacıyla karneleri ile birlikte Takdir ve ya Teşekkür Belgesi almaya hak kazanan öğrencilere Başarı Belgesi verildi.

 

TÜRK İSLAM ÜLKÜSÜNÜN İNANMIŞ ASİL TÜRK GENÇLİĞİ

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanlığı tarafından organize edilen tören, Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu ve Ülkücü Camianın sevilen sanatçısı Ali Kınık’ın katılımıyla Ülkü Ocakları Antalya İl Binasında bulunan Ülkücü Şehit İmdat Sarıca konferans salonunda gerçekleştirildi. Ödül törenine geçilmeden kısa bir konuşma yapan Küreşoğlu masasında üst üste bırakılan Takdir ve Teşekkür Belgelerini göstererek “İşte çalışkan, başarılı, azimli, Türk İslam Ülküsünün inanmış asil Türk gençliği. Bu millet tarihte de böyleydi, bu gün de böyle, yarın da kahramanlıklarına, başarılarına yenisini ekleyerek yükselmeye, hedefine doğru durmadan ilerlemeye devam edecektir. Hepinizle gurur duyuyorum. Başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum…” ifadelerini kullandı…

 

TURANI GÖRECEĞİZ

Törende konuşan Sanatçı Ali Kınık bizler şairler olarak, sanatçılar olarak hiç uyumadan, yemeden içmeden Büyük Türk Milleti’nin kahramanlarını anlatmaya çalışsak yine de bu milletin bağrından çıkan kahramanları anlatmaya ömrümüz yetmez. Sizler çalıştıkça, böyle azimli, böyle başarılı oldukça inanın Türk Milleti Turanı en kısa zamanda görecektir. İddia ediyorum Allah ömür verirse bunu bizler göreceğiz.” Dedi.

 

İl Başkanı Küreşoğlu ve Ali Kınık’ın Başarı Belgelerini öğrencilere bir bir takdim etmesinin ardından toplu olarak çekilen hatıra fotoğrafı ile tören son buldu.

Tören sonrası öğrenciler Ali Kınık ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler…