Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Ülkü Ocakları’ndan Ücretsiz Dershane

Ülkü Ocakları Eğitim ve

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak Allahü Teala’nın ilk emri olan ikra(oku) Emri’ni kendimize düstur edindik.

 

Serik Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Süleyman Ertürk Yaptığı Açıklamada; Serik Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak her hafta ocak binamıza düzenli olarak çarşamba ve perşembe günleri ücretsiz ders etütleri vermeye başladık. Etütlerimiz 19.00’da başlayıp 22.30’da sona ermektedir.

Çarşamba günleri matematik, Türkçe, kimya ve tarih etütleri perşembe günleri ise fizik, coğrafya, biyoloji ve İngilizce etütleri vermekteyiz.

Geleceğimizin mimarı olacak olan gençlerimizin eğitimine Serik Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı olarak her zaman destek olduk Her zaman da destek olacağız. Etütlerimiz tamamen ücretsizdir ve tüm Serik gençleri katılabilir. Bu konu ile ilgili olarak tüm ailelerden gerekli hassasiyeti göstermelerini temenni ediyoruz.

Serik Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak Allahü Teala’nın ilk emri olan ikra(oku) Emri’ni kendimize düstur edindik. “Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum” diyen Hz. Ali radıyallahu anh’ın öngördüğü gibi etütlerimizi veren tüm öğretmenlerimize ve etütlerimize Maddi manevi destek olan tüm kişi ve kurumlara teşekkür ederiz. “DERHANELER KAPANSADA OCAKLAR AÇIKTIR”. dedi.