Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Ülkücülerden Çok Anlamlı Etkinlik

Antalya Ülkü Ocakları’nın, Cumhuriyetimizin

Antalya Ülkü Ocakları’nın, Cumhuriyetimizin 93. Yılı Kutlamaları vesilesiyle düzenlediği “Bayrak Boyama” etkinliği vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılandı.

 

Özel Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

Bu yıl 93.Yıl dönümünü coşkuyla kutladığımız Cumhuriyet Bayramında Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı “Cumhuriyetimiz Emin Ellerde” sloganıyla bir etkinlik düzenledi. Antalya Saat Kulesi Hamamönü meydanında düzenlenen etkinlikte yediden yetmişe herkesin elleriyle boyadığı Türk Bayrağı katılanların büyük beğenisini topladı. Türk Milleti olarak Şanlı Türk Bayrağımıza duyduğumuz sevgi ve hassasiyeti etkinliğe katılan her yaştan vatandaşın adeta gözlerinden okunuyordu.

 

Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu, “Birlikte yaşamanın, birlik olmanın kısacası Türk Milleti olarak şanlı Bayrağımızın etrafında toplanmanın verdiği mutluluğu burada Şanlı Türk Bayrağımızı oluştururken bayrağa renk veren, el basan yediden yetmişe katılan herkesin gözlerindeki ışıltıdan görmek mümkündü. 93.Yılını idrak ettiğimiz Cumhuriyeti bizlere armağan eden başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm ecdadımızı rahmet, minnet ve dualarla yadediyorum. Onlara ve onlardan sonra bu emaneti bizlere kadar ulaştıran bunun için canlarını feda eden şehitlerimize, Cennet Mekân Başbuğumuz Alparslan Türkeş’e ve günümüzde cumhuriyetimize ve milletimize sahip çıkan liderimiz Dr. Devlet Bahçeli ve Genel Başkanımız Sayın Olcay KILAVUZ ‘a minnetlerimi sunuyorum. Bu gün tekrar söyleyelim ki İstiklal marşımızın ilk dizeside vurgulandığı gibi; Korkmayın “Cumhuriyetimiz, Vatanımız, Milletimiz Emin Ellerde” Türk gençliği var oldukça da bu böyle olmaya devam edecektir.” Dedi