Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

YARGIDAN TOPLAMA KARARI ÇIKTI

YARGI’DAN YİNE TOKAT !…

YARGI’DAN YİNE TOKAT !…

MHP Antalya İl Başkanlığının yaptığı itirazları haklı bulan İlçe seçim kurulu hem AKP’nin hem de Menderes Türel’in afişlerinin toplatılmasına karar verdi. MHP İl Başkanı Kaya “Biz birileri gibi demogoji yapmayız.  Kanunla, kararla konuşuruz ve de gereğini yaparız” şeklinde konuştu.

TOPLAMA KARARI ÇIKTI

MHP Antalya İl Başkanlığı’nın yaptığı itirazları kanunlar çerçevesinde haklı bulan 1. İlçe Seçim Kurulu’ndan AKP ve Menderes Türel’e yine kötü haber geldi. MHP İl Başkanlığı büyükşehir belediyesinin neredeyse bir yıllık reklam harcamasını seçim dönemine saklayan ve Antalya’nın her yerine afişlerini astıran Menderes Türel  ile Akp Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan tarafından batı çevre yolunun açılacağı duyurusu yapılan afişlerin toplatılması ve açılışların durdurulması için İlçe seçim kuruluna müracaat yaptı. Yapılan müracaatı kanunlar çerçevesinde haklı bulan Muratpaşa İlçe Seçim Kurulu hem Türel hem de Elvan’ın afişlerinin toplatılmasına karar verdi.

BECEREMİYORSAN ÇEKİP GİTMESİNİ BİL…

MHP İl Başkanı Kaya “Biz Türel gibi ne demagoji yaparız ne de boş konuşuruz. Kanunlara müracaat eder adalete sığınırız. Adaletin verdiği karara da saygı duyarız. Sayın Türel bu haklı kararlardan sonra da çıkıp feryat figan edecek mi yine? Biz ne hizmeti engelleriz ne de yapılanı kötüleriz. Zannediyorum ki Menderes Türel aynaya bakarak açıklama yapıyor. Kendisine tavsiyemiz aynaya bakarak açıklama yapma huyundan vazgeçsin. Bizim karşımızda demagoji yapmak yerine de kanunlar çerçevesinde gerçeklerle konuşsun. Her sıkıştığın da da “çamur at izi kalsın” mantığından vazgeçsin. Kanunlara saygı duymayı öğrensin. Unutma Ey Türel bu ülkede kanun var, hak var, adalet var. Sen hiç birinden büyük değilsin, olamazsın. Sen becerebiliyorsan belediye başkanlığını yap; beceremiyorsan da çekip gitmesini bil” şeklinde konuştu.