Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

YURDAKUL : ” BİR AYAĞIM ANTALYA’DA OLACAK”

MHP Genel Başkan Başdanışmanı

MHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Antalya Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul, MHP Antalya İl Teşkilatı, İl ve İlçe Kadın Kollarıyla iftar yemeğinde bir araya gelerek “Teşekkür Ziyaretlerine” başladı.

 

            Sözünde Durdu

Yurdakul, seçim çalışmaları boyunca “Ankara’ya giden bir daha gelmiyor” eleştirilerine, nasip olur da sizlerin vekili olursam, sık sık bir araya geleceğiz demişti ve Milletvekili rozetini taktıktan sonraki ilk gün, soluğu Antalya’da aldı ve seçim döneminde beraber çalıştığı teşkilatları ve kurumları ziyarete başladı.

 

Antalya’ya ilk gelişinde Ülkü Ocaklarını ziyaret eden Yurdakul, milletvekili olarak Antalya’da gerçekleştirdiği ziyaretlere yine Antalya Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfından başladı. Geleceğin teminatı Ülkücü gençlerle bir araya geldikten sonra TÜRKAV, Türkiye Kamu-Sen, Türk Eğitim-Sen ve Ülkücü İşçiler Derneği’ni de ziyaret etti.

 

            İftar’ı beraber yaptılar

Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, İftar davetinde MHP Antalya İl Teşkilatı, İl ve İlçe Kadın Kolları ve yönetim kurulu üyeleri ile iftar yaptıktan sonra tebrikleri kabul etti.

 

Partililer, böyle güzel bir yaklaşımla karşılaşmanın ve bir milletvekilinin Antalya’da kendileriyle istişare etmesinden çok memnun olduklarını, bundan sonra seçmenle ve parti tabanıyla ilişkilerin çıtasının yükseleceğine inandıklarını söylediler.

 

Gecede konuşma yapan Yurdakul, “Milliyetçi Türk Kadınlarını, Antalya’nın o sıcaklarında cadde cadde gezerken gördüğümde, davamıza olan inançlarını hissettiğimde, kendi kendime dedim ki; Ölmez bu hareket, Ölmez bu dava…” sözlerinden sonra büyük bir alkış aldı.

 

Türk Milletinin iradesini ortaya koyduğunu ve Türkiye Büyük Millet Meclisini şekillendirdiğini ifade eden Yurdakul; Türk Milleti, AKP’nin tek başına iktidar olmasını engellemiştir. AKP’nin 17/25 gemisi karaya oturmuştur ve hızla su almaktadır. Tayfaları ise çoktan gemiyi terk etmeye başlamıştır dedi.

 

Seçim sonucunda Türk Milletinin kendilerine verdiği görevi açıklayan Yurdakul, “Bu necip Millet, MHP’ne gösterdiği teveccüh ile mecliste önemli bir sorumluluk vermiştir. O sorumluluk da; Milli birlik ve bütünlüğü korumak, Teröristlerle pazarlıklara, hırsızlıklara ve yolsuzluklara karşı çıkmak ve yalnızca Türk Milletinin çıkarları için her alanda mücadele etmektir”, diyerek seçimleri değerlendirdi.

 

MHP’nin kurulduğu günden bu yana fikirlerinin belli olduğunu söyleyen Yurdakul, AKP siyasetinin artık itibar görmediğini, MHP’nin gece gündüz sadece Türk Milleti için çalıştığını hatırlatarak Milletvekili olarak uyandığı ilk gün Antalya’da olduğunu, teşekkür ziyaretlerine devam edeceğini ve bundan sonra da bir ayağının Antalya’da olacağını ifade etti.