Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Aksoy; Cumhur İttifakı Serik’te Şaha Kalktı

Milliyetçi Hareket Partisi Serik

Milliyetçi Hareket Partisi Serik Seçim İletişim Merkezi ve düzenlenen iftar yemeği partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, “Serik dimdik ayakta. Cumhur İttifakı burada şaha kalkmış” dedi.

Seçim çalışmaları aralıksız bir şekilde sürdüren MHP Serik Seçim İletişim Merkezi’nin açılışını yaptıktan sonra Serik Eski Belediye Binası önünde vatandaşlara iftar yemeği verdi. Serik’te yapılan açılışa MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra Ülkü Ocakları İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu, milletvekili adaylarının tamamı katıldı.

Serik’te düzenlenen Seçim İletişim Merkezi’nin açılışına vatandaşların büyük ilgi gösterdiğini belirten MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, “Çalışmalarımız son hızla devam etmektedir. Eski Milletvekillerimizden Mehmet Günal ve eski İl Başkanlarımızdan Aydın Yeşilyurt’ta programlarımıza destek vermiştir. Milletvekili adaylarımız sahada gece gündüz çalışmaktadır” dedi.

Seçim açılışı ve esnaf ziyaretlerinin ardından Serik İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık ve Ak parti Serik ilçe Başkanı Hasan Kozan katıldı. Serik halkının misafirperverliğine ve iftar yemeğine olan ilginin çok yoğun olduğunu söyleyen Aksoy, “Milliyetçi-Ülkücü camiaya fitne sokmaya çalışanların Serik’te amaçlarına ulaşamadıklarını görüyoruz. Ülkücü camia dimdik ayakta ve teşkilatlarının yanında. Ülkücüler üzerinde oynanan oyunların tutmadığı oyun oynayanların yalnız tek başlarına kaldıklarını görüyoruz” şeklinde konuştu.

Tüm ilçelerin milletvekilleri tarafından tarandığını ve vatandaşların sorunlarının dinlendiğini vurgulayan Aksoy, “MHP olarak Cumhur İttifakı’nı yılmadan usanmadan halkımıza anlatıyoruz. Ülkemiz son yıllarda çok büyük badireler atlattı. İç ve dış mihrakların ülkemiz üzerindeki oyunlarını bozmak için çalışıyoruz. Ülkemiz üzerinde bölücü hedefleri ve planları olanların oyunlarını Cumhur İttifakı olarak bozacağız” dedi.