Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Aksoy: Parolamız Şimdi Antalya’da MHP Zamanı – Mustafa Yılmaz Özel Haber

Parolamız “Şimdi Antalya’da MHP

Parolamız “Şimdi Antalya’da MHP Zamanı”

Özel Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanlığı’nın başlattığı “Şimdi Antalya’da MHP Zamanı” temalı kampanya sosyal medyada büyük ilgi gördü. Herkesin aklına “Erken Seçim mi var?” sorusunu getiren kampanyada kullanılan Antalya’nın değerlerini konu alan görseller, Antalyalılar tarafından büyük beğeni topladı.

 

İLLAKİ SEÇİM Mİ OLMASI LAZIM

Göreve geldiği ilk günden buyana saha çalışmalarına aralıksız devam eden MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy konu ile alakalı Haber Birikim’e yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimiz ilk günlerde yaptığımız basın açıklamamızı hatırlarsanız orada hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söylemiş, asli görevimiz olan Antalyalı hemşerilerimizi normal zamanlarda da sık sık ziyaret ederek onların dertlerine, önerilerine ve sorunlarına çözüm üreteceğimizi belirtmiştik. Antalya’yı karış karış gezerek merkezden, en uzak noktasına kadar gerek bizzat kendim gerekse İlçe, belde ve mahalle teşkilatlarımız vasıtasıyla vatandaşımızın her daim yanında olacağımızı beyan etmiştik. Şuan yapmakta olduğumuz çalışmalar tamamen bundan ibarettir. Antalyalı hemşerilerimizi ziyaret etmek için illaki seçim mi olması lazım…” Şeklinde konuştu.

 

DAHA YENİ BAŞLIYORUZ

Parolamız “Şimdi Antalya’da MHP Zamanı” sloganıyla başlatılan kampanyada özellikle Antalya’nın sahip olduğu sayısız değerlerden sadece birkaçını kullanıldığı ve kampanyanın uzun soluklu olduğunu belirten Aksoy, “ Antalya’mız milli, kültürel ve ekonomik binlerce değere sahip. Kampanyamızda özellikle bu güzellikleri de hatırlatmayı ve sahip olduğumuz değerleri Antalya dışından bizleri takip eden vatandaşlarımıza da anlatmayı amaçlıyoruz. Spot çalışmalarımızın vatandaşlarımız tarafından çok kısa bir sürede bu denli beğenilmesi bizleri ziyadesiyle mutlu etti.” İfadelerini kullandı.

 

YAPAY GÜNDEMLERLE HARCAYACAK ZAMANIMIZ YOK

Özellikle son yıllarda oluşturulan ve vatandaşın sorunlarına çözüm olmaktan uzak kısır siyasetin ürünü yapay gündemlere ayıracak zamanlarının olmadığını vurgulayan Aksoy, “ Bizim boşa harcayacak vaktimiz yok. Antalyalı hemşerilerimizin de kısır siyasi çekişmeleri dinlemeye mecali kalmadı. Çiftçinin, esnafın, turizmcinin, üreticinin, memurun, işçinin, öğrencinin velhasıl herkesin ciddi anlamda sorunları var. Bizim asli görevimiz bu sorunlara çözüm üretmek, bu sorunları dillendirmek gündeme getirmek… Biz zamanımızı vatandaşımızın derdiyle ilgilenmeye ayıracağız.”dedi.

 

KAMPANYA GÖRSELLERİ

#MHP #Antalya İl Başkanlığı için hazırladığımız afiş çalışmalarımız…Parolamız #şimdiMHPzamanı

Ajans Ayyıldız paylaştı: 24 Ağustos 2017 Perşembe