Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Antalyalı Ülkücüler Şahlanış Şöleni’nde Tek Yürek Oldu!

Antalyalı Ülkücüler Şahlanış Şöleni’nde Tek Yürek Oldu!

Antalyalı Ülkücüler Şahlanış Şöleni'nde

Özel Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanlığının AKM (Atatürk Kültür Merkezi) Aspendos salonunda düzenlemiş olduğu ”Şahlanış Gecesi’nde”  binlerce Ülkücü tek yürek oldu. Alanya Mehter Takımıyla başlayan şölende, Atilla Yılmaz, Grup Orhun ve Grup Göktürkler sahne aldı. Söylenen marşlara ve şarkılara, adeta salona sığmayan ülkücüler tarafından eşlik edilerek şölen havasında gerçekleşti. Salonu süsleyen sabit Türk Bayraklarına ve katılımcıların ellerinde getirdikleri bayraklar da eklenince tüm salon kırmızı beyaza boyandı ve tam anlamıyla bir bayrak şovuna dönüştü.

24 Haziranda düzenlenecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesi MHP Aday Adaylarının da yoğun katılım sağladığı geceye MHP il Başkanı Mustafa AKSOY , MHP ilçe Başkanları ve yöneticileri ile çok sayıda vatandaşın da katıldığı gözlemlendi.

Gece, Ülkü Ocakları Antalya İl başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu’nun  Ülkü Ocakları Antalya İl Başkan Yardımcıları ve İl Yöneticilerine bugüne kadar yapılan başarılı faaliyetlerde gösterdikleri üstün gayret ve  katkıları nedeniyle verdiği plaket töreni ardından son buldu.