Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Kemer Belediyesi’nden Karayolları’na Gönderme ” Sizin Temizlemediğiniz Yolları da Biz Temizliyoruz!”

ANTALYA – Kemer Belediyesi

ANTALYA – Kemer Belediyesi Turizm sezonunun açılmasıyla birlikte çalışmalarına hız verdi. “Kemer’de Temizlik Seferberliği” başlığıyla kamuoyuna duyurduğu haberde bir ayrıntı da gözlerden kaçmadı…

Kemer Belediyesinin basın mensupları ile paylaştığı haber metninde “Turizmde yüksek sezona girilmesiyle nüfusu artan Kemer’de temizlik seferberliği başlatıldı.  Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün temizlemediği D-400 karayolu da Kemer Belediyesi tarafından temizleniyor.  ” ifadeleri dikkat çekti.

Kemer Belediyesi Tarafından Kamuoyu ile Paylaşılan Haber Metni Şöyle;

 

Turizm sezonunun başlaması ile nüfusu kat kat artan Kemer’de temizlik çalışmaları da hız kazandı. Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, 10’ar kişilik gruplar halinde sahillerde ve sokaklarda her gün temizlik çalışması yapıyor.

 

Beldibi’nden Tekirova’ya kadar her tarafta hizmet veren ekipler,  cadde, sokak ve parkları köşe bucak temizliyor. Aslında Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün yetki alanında olan D-400 Kemer-Antalya karayolunda da çalışma yapan temizlik ekipleri yol kenarına atılmış çok miktarda çöpü topladı.

 

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Kimin yetki alanında olduğunu bakmadan Kemerimizin her yerinde temizlik hizmeti veriyoruz. Amacımız Kemerlilerin mağdur olmaması ve tertemiz bir ilçede yaşamasıdır. Yaşanabilir bir Kemer için tam kadro çalışıyoruz”  dedi