Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP Antalya Evet Turlarına Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya il teşkilatı, ilçe teşkilatları ile birlikte 16 Nisan referandumuna hazırlanıyor. Bu arada bu hafta sonu yapılan Serik ilçe kongresi ile birlikte 12 ilçede kongresini tamamlayan MHP Antalya il başkanı Mustafa AKSOY;

 

“Hepimizin bildiği gibi 16 Nisanda halkımız 16 Nisanda 18 maddelik anayasa değişiklik paketi ile ilgili tercihini yapmak üzere sandık başına gidecek. Ta başından beri ifade ettiğimiz gibi EVET diyende HAYIR diyen vatandaşlarımız da bizler için değerlidir, tercihlerinden dolayı hiçbir vatandaşımızı ötekileştirmiyoruz, ülkemiz demokratik olgunluğa artık erişmiştir. Bu referandum ülkemizin gerçekleştireceği ne ilk ne de son referandumdur, yedinci referandumdur. Bizim vatandaşlarımızdan tek isteğimiz algılarla ve duygularla değil,18 maddelik değişiklik paketini okumaları ve buna göre karar vermeleridir. Şu an mevcut olan bilgi kirliği vatandaşımızın sağlıklı karar vermesinin önündeki maalesef en büyük engeldir.

 

MHP Antalya il teşkilatı olarak bizler sayın genel başkanımızın ortaya koyduğu irade üzere sahada vatandaşlarımıza tek tek ulaşarak bu doğru bilgilendirmeyi yapıyoruz, daha önce kongrelerimizle gerçekleştirdiğimiz ilçelerimizde yaptığımız broşürle bilgilendirmenin sonuncusunu Alanya ilçemizde yaptık. Alanya ilçe başkanımız Mustafa TÜRKDOĞAN ve yönetimi ile birlikte hal, balıkçı, cadde esnaflarını ziyaret ederek, anayasa değişiklik paketini vatandaşlarımıza anlattık. Ben kampanya sürecindeki gayretleri için tüm teşkilatlarıma teşekkür ediyorum. Yine önemle belirteceğim bir konu 8 Nisanda Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı, liderimiz sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Antalya’mıza teşrif edeceklerdir. Bu büyük buluşma Kepez Arena yanında saat,13.00 da gerçekleşecektir. Mitingimize tüm halkımızı davet ediyorum. MHP olarak 16 Nisanda yapılacak referandumda MİLLET İÇİN EVET, DEVLET İÇİN EVET CUMHURİYET İÇİN EVET, TÜRKLÜĞÜN BEKASI İÇİN EVET DİYORUZ.” ifadelerini kullandı.