Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP Muratpaşa İlçe Başkanı Bilgili “MHP Sıradan Bir Parti Değildir!”

MHP Muratpaşa Basın Mensuplarıyla Kahvaltıda Buluştu

MHP Muratpaşa Basın Mensuplarıyla

Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı Talu Bilgili ve ilçe yönetimi düzenlediği kahvaltıda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

MHP saflarına geri dönen MHP Muratpaşa Meclis Üyesi Ömer Yücesoy’un kamuoyuna duyurulması ve yoğun ülke gündeminden bir nebze olsun sıyrılarak basın mensuplarıyla bir araya gelmek için böyle bir organizasyon yaptıklarını belirten Bilgili, Cumhur ittifakı ve yerel seçimler hakkında yöneltilen sorulara “MHP yarım asırlık köklü bir partidir. Bizler Partimizin ve Liderimiz Sn Devlet Bahçeli’nin temsilcileri olarak, Genel Merkezimizin belirlediği doğrultuda teşkilat bilinci ile hareket ederiz. MHP sıradan bir parti değildir. MHP Türk Milleti demektir. MHP ne yaparsa Büyük Türk Milletinin menfaati ve istikbali için yapar. Liderimiz Sn Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi “ Ne istiyorsak Türk milleti içindir! Neyi amaçlıyorsak Türk milletinin lehinedir! Genel Merkezimizin yanlışı benim doğrumdan üstündür.” şeklinde cevap verdi.

Kahvaltıda MHP’den neden istifa ettiğini açıklayan Ömer Yücesoy “Öncelikle partimden istifa ettikten sonra asla ve asla başka bir parti içerisinde bulunmadığımı belirtmek isterim. Benim istifa gerekçem partimle değil kişilerle yaşamış olduğum sorunlardır. O zaman ki Belediye Gurup sözcümüz Mustafa Taşbaş ile yaşamış olduğum bazı sorunlar nedeniyle istifa etmiştim. Ama şimdi o kişi İyi Parti’ye geçince görüş ayrılığımız netleşmiş oldu. Bugün itibariyle tekrar partimizi temsil etmeye devam edeceğim. Belki sayı olarak bir faydam dokunmayacak ama olsun yangına ağzıyla su taşıyan karınca misali safımız belli olsun” ifadeleri kullandı.

MHP Muratpaşa basın toplantısı çekilen bir hatıra fotoğrafıyla sonlandı.