Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP Muratpaşa Kurduğu İftar Sofrasında Vatandaşla Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa

Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa İlçe Başkanlığı her yıl düzenlediği geleneksel iftar programı ile vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

 

Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muratpaşa İlçe Teşkilatı, dün akşam geleneksel iftar sofrası kurdu. 2 Binin üzerinde partili ve vatandaşın katıldığı iftar sofrası, her yıl olduğu gibi Muratpaşa Katlı Pazarda kuruldu. İftar programına MHP Antalya İl Başkan Yardımcıları Zeki Tunç, İsmet Tunç, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Aslıhan Dinçer, MHP İlçe Başkanı Talu Bilgili, Antalya Ülkü Ocakları Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu, MHP Antalya milletvekili adayları Abdurrahman Başkan, Ahmet Selim Yurdakul,  İlknur Fidan Kepez, Mehmet Ali Tuna, Yeter Keskin, Tümer Emeksiz, oda başkanları, muhtarlar ve partililer katıldı.

 

Muratpaşa İftar MHP 2

 

Hedefimiz Muratpaşa’da Birinci Parti Olmak

Yemek sonrasında konuşan Bilgili katılımın yoğunluğundan duyduğu memnuniyeti dile getirerek iftarda bulunan tüm vatandaşlara teşekkür etti. 24 Haziran seçimlerinde Muratpaşa’da birinci parti olarak sandıktan çıkmayı hedeflediklerini bunun için partili partisiz tüm vatandaşlardan destek istediklerini belirterek “Bu seçim parti seçimi olmaktan çok Türk Milleti’nin varlık mücadelesi haline geldi, Vatanımızın bekası için başlatılan yeni bir istiklal mücadelesidir. Bu nedenle tüm vatandaşlarımızdan güçlü ve milli bir meclis için desteklerini bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Büyük Türk Milleti Türk Milleti Her Şeyin Farkında

Bilgili’nin teşekkür konuşması ardından vatandaşlara seslenen MHP Antalya Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Ahmet Selim Yurdakul “Türk Milleti her şeyin farkında. 15 Temmuz’da vatanımıza canını ortaya koyarak sahip çıkan aziz milletimiz yine milletimizin bekası için mücadele eden, “önce ülkem ve milletim” diyen Lider Devlet Bahçeli’ye ve onun işaret ettiği Cumhur İttifakına gereken desteği verecektir…” dedi.

 

Muratpaşa İftar MHP 3

 

MHP Antalya’dan En Çok Milletvekili Çıkaran Parti Alacaktır

Her fırsatta MHP Antalya’da birinci parti olacak ifadeleri ile gündeme gelen MHP Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan bu iddiasını yeniledi ve “Vatandaşlarımız teveccühü gösteriyor ki MHP, Antalya’dan en çok milletvekili çıkaran parti olacaktır. Biz Antalya’mıza sevdalıyız.” şeklinde konuştu.