Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP’liler Kemer’de Meydana Sığmadı!

MHP Kemer İftarına Vatandaşlardan Yoğun İlgi…

MHP Kemer İftarına Vatandaşlardan

Özel Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kemer İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftar yemeği vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Kemer Cumhuriyet Meydanı’nda tertip edilen yemeğe MHP Antalya Milletvekili Adayları Abdurrahman Başkan, İlknur Fidan Kepez, Mehmet Ali Tuna, Mustafa Hakan Topçu, İl Yöneticileri, İl Kadın Kolları Başkanı Aslıhan Dinçer, Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu, MHP İlçe Başkanları ve Ülkücü Hareketin ileri gelen isimleri katıldı.

DSC 0171 20180607204429406

Okunan dualar eşliğinde oruçlarını açan vatandaşlara gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür eden İlçe Başkanı Hüseyin Kara, Kemer halkının MHP’ye inandığını bu inancın 24 Haziran’da tescilleneceğinden hiç şüphesi olmadığını vurguladı.

DSC 0160

MHP MYK Üyesi ve aynı zamanda 27. Dönem Antalya Milletvekili Adayı olan Başkan yaptığı konuşmada “vatandaşlarımızın yoğun ilgisi, MHP’nin Antalya’da en fazla milletvekili çıkaracak parti olacağını gösteriyor.” ifadelerini kullandı.

 

İftar sonrası toplu olarak çarşı merkezinde yürüyen MHP’liler Kemer  esnafını ziyaret ederek Cumhur ittifakı ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin vaatlerini vatandaşlara anlattı.