Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Polat POLAT – Kimdir?

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Polat Polat Kimdir?

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Polat Polat Kimdir?

Polat POLAT Kimdir?

 

Polat POLAT,

Erzurum Oltu Ayvali Köyü ‘NDE 1978 Yilinda Dogdu. ilk ögretimi Ayvali Köyü ilk Okulunda, Orta Ögrenimini Taşliköy Orta Okulunda, Lise eğitimini ise Devlet Parasiz Yatili İspir Endüsti Meslek Lisesi Motor Bölümünde tamamladı.

Ünüverste sınavından sonra Ankara Mamak Astsubay Okulunu sınav ve mulakatları kazanan Polat kısa bir süre sonra ek kontejandan üniverste formunu doldurarak Erzurum Atatürk Üniverstesi Otomotiv Bölümünde okumaya hak kazandı ve buradan 2003 yılında mezun oldu.

Üniversiteden meszun olduktan sonra Antalya’ya taşınan Polat 2004 yılında otomotiv sektöründe yönetici ve danışman olarak işe başladı. Aynı süre içerisinde sürücü kurslarında Motor Eğitmeni olarak derslere girmeye devam etti.

2009 da turizimde işe başladiı ve 2012 yılında Irak Bağda’ta Arap Birliği Toplantısına katıldı. İki ay sonra dönüş yaparak turizmden, inşaat ve emlak sektörüne hisse sahibi olarak atılan Polat 2017 itibari ile yeni bir ortak ile Antalya Konyaaltı’nda bulunan şirketinde inşat ve gayri menkul satış ve pazarlamacı olarak devem etmektedir.

Milliyetçi Hareket Partisi ile çoçukluğundan beri iç içe olan Polat 2015 yılında MHP Antalya 26. Dönem Milletvekili Aday Adayı, akbinde üç ay sonrada MHP Konyaaltı İlçe Başkanlığında Yabancılardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

İleri derecede İngilizce ve Rusça ve Almanca biliyor.