Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Son Dakika! – Ülkücü İşçiler Derneği Süresiz Olarak Kapatıldı!

SON DAKİKA! Ülkücü İşçiler Derneği genel Merkezi ve Tüm Temsilcilikleri Süresiz Olarak Kapatıldı

SON DAKİKA! Ülkücü İşçiler

Ülkü Ocakları Resmi Sosyal Medya Hesaplarından paylaşılan duyuruya göre Ülkücü İşçiler Derneği Genel Merkezi ve Genel Merkeze bağlı olarak faaliyet gösteren tüm Bölge, İl ve İlçe Temsilciliklerinin 28 Aralık 2017 tarihi itibariyle süresiz olarak kapatıldığı ifade edildi.

 

Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz yayınladığı mesajında;

 

Liderimiz sayın Devlet Bahçeli Bey’in talimatlarıyla Ülkücü İşçiler Derneği Genel Merkezini ve bağlı bulunan tüm Bölge, İl ve İlçe Temsilciliklerini 28 Aralık 2017 tarihi itibariyle kapatmış bulunmaktayız.

İl ve İlçelerde davasına ve milletine hizmet etme gayretinde olan işçi ülküdaşlarımızın samimi duyguları; Ülkücü İşçiler Derneği Genel Merkezi’nde yuvalanan ahlaktan yoksun, insani hassasiyetlerden uzak, hayasız, rezil, bir takım zevat tarafından istismar edildiği görülmüştür. Ayrıca bazı il ve ilçe şubelerinde de bu zevata çanak tutan, Türk-İslam değerlerinden nasibini almamış, kan emici aşağılıkların varlığı da bilinmektedir.

 

Bu durum neticesinde Ülkücü İşçiler Derneği’ne bağlı bütün dernek şubeleri süresiz olarak kapatılmıştır. Tüm Türkiye genelinde Allah rızasını gözeterek, karşılık beklemeden, hak davaya hizmet eden işçi ülküdaşlarımızın başımızın üstünde yeri vardır ve Ülkü Ocakları il-ilçe teşkilatlarımızın kapıları sonuna kadar açıktır. Asil, adil, samimi, dürüst, ilkeli, yüksek seciyeye sahip, Ülkücü dünya görüşünü yaşam tarzı haline getiren hiçbir ülküdaşımızdan vazgeçmeyeceğiz.

 

Başbuğumuzun ve Şehitlerimizin emaneti olan bu kutlu davanın ve inanmış ülküdaşlarımızın emeğine, alın terine ihanet ederek çıkar elde etmeye çalışan şerefsizlere asla müsaade etmeyeceğimizi kararlılıkla ifade ediyoruz.

 

Olcay Kılavuz  – Ülkü Ocakları Genel Başkanı