Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Tarkan Akıllı: “Liderimizin ve Teşkilatlarımızın Emrindeyiz!”

MHP’li Akıllı “Dün olduğu gibi,  bugün ve yarın da liderimizin emrinde teşkilatlarımızın yanındayız!”

MHP'li Akıllı "Dün olduğu

Milliyetçi Hareket Partisi 25. Dönem Milletvekili, 26. ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Tarkan Akıllı seçim sonuçlarının ardından bir açıklamada bulundu.

 

Özel Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

Haber Birikim’e konuşan Akıllı “Öncelikle geride bırakılan iki aylık seçim çalışmaları esnasında büyük bir özveri ve fedakarlık içerisinde gece gündüz demeden Antalya’nın 19 İlçesini mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşlarımıza Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin ülkemiz ve geleceğimiz için önemini anlatmaya çalışan tüm isimsiz kahramanlara ve MHP İl ve İlçe teşkilatlarına Ülkü Ocakları İl ve İlçe teşkilatlarımızın Ülke sevdalısı yiğit ülküdaşlarımıza, bizlere varlığıyla, kararlı ve ilkeli duruşuyla her zaman yol gösteren ve gücümüze güç katan Liderimiz Sn Devlet Bahçeli Beyefendi’ye ve Genel Merkez yöneticilerimize teşekkürü bir borç bilirim.” dedi

 

Tüm Oyun ve Saldırılara Rağmen…

Milliyetçi Harekt Partisi Büyük Türk Milletinin sigrtasıdır diyen Akıllı, “ Yıllardır Liderimiz Sn Devlet Bahçeli’nin ve Partimizin hedef ve politikaları Türk ve Türkiye düşmanlarını rahatsız etmiş, adeta iç ve dış mihrakların hedef tahtası haline gelmiştir. Başbuğ Alparslan Türkeş’in sağlığından bu güne istedikleri, MHP’siz parlemento ve ele geçirilmiş lidersiz bir MHP hedef ve hayalleri doğrultusunda özellikle son dönemde güçbirliği yaparak saldırıya geçmelerine rağmen özellikle liderimiz Sn Devlet Bahçeli’nin her camia tarafından taktir edilen devlet adamlığı ve feraseti ile yine hüsrana uğramış tüm oyunları yerle yeksan olmuştur. Önce Ülkem ve Milletim düsturuyla hareket eden tüm vatandaşlarımızın bu hususta emeği vardır. Hepsinden Allah razı olsun.”ifadelerini kullandı.

 

Bizim Aklımız Hep Türkiye’dir!

Liderimiz Sn Devlet Bahçeli’nin her fırsatta belirttiği gibi “Bizim aklımız hep Türkiye’dir” diyerek sözlerine devam eden Akıllı “Bizler hiçbir zaman makam ve mevki almak, rahat bir hayat sürmek talebinde bulunmadık ve bulunmayacağız. Talebimiz her ülküdaşımızın da talebi olduğu gibi mensubu olmaktan şeref duyduğumuz Büyük Türk Milletine hizmet etmek ve bu uğurda bir şeyler yapmaktır. Dolayısıyla meclise girememiş olmam Milletime hizmet etmeme engel değildir. Dün olduğu gibi,  bugün ve yarın da liderimizin emrinde teşkilatlarımızın yanında Büyük Türk Milletimin bir hizmetkarı olarak gece demeden gündüz demeden çalışmaya devam edeceğim.” dedi.