Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Ünal’dan Çok Konuşulacak Sözler “CHP Apaçık Düşmanlık Yapıyor”

AK Parti Genel Başkan

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, CHP’nin muhalefet yapmadığını, düşmanlık yaptığını söyleyerek “Bu düşmanlıktan dolayı ‘düşmanımın düşmanı dostumdur’ diye bir bakıyorsunuz PKK ile PYD ile YPG ile beraber. Bir bakıyorsunuz FETÖ ile Almanya ile beraberler.

 

Ünal, Antalya’nın Manavgat ilçesi Mehmet Akif Ersoy Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen AK PartiManavgat İlçe Teşkilatı 6. Olağan Kongresi’ne katıldı.

Burada konuşan Ünal,  CHP’nin muhalefet görevi yerine düşmanlık yaptığını , muhalefet yapmakla düşmanlık yapmanın başka şeyler olduğunu belirtti.

Ünal, “CHP muhalefet yapmıyor. CHP apaçık düşmanlık yapıyor. Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partidüşmanlığı yapıyor. Bu düşmanlığı öyle bir hale getirdiler ki bu düşmanlık gözlerini kör etmiş. Bu düşmanlıktan dolayı ‘düşmanımın düşmanı dostumdur’ diye bir bakıyorsunuz PKK ile PYD ile YPG’ye beraber. Bir bakıyorsunuz FETÖ ile Almanya ile beraberler. Bunun adı muhalefet midir?” diye konuştu.

CHP’nin bu tavrına karşı MHP’nin ise milli meselelerde siyasi tartışmaları bir kenara bıraktığını ifade eden Ünal, Devlet Bahçeli’nin siyaset üstü meselelerde devlet adamlığı yaptığını ve hükümetin yanında durduğunu vurguladı.

Kongreye, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, İbrahim Aydın, Gökçen Özdoğan Enç, İl Başkanı Rıza Sümer ile partililer katıldı.