Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Volkan OĞUZ – Kimdir?

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Volkan Oğuz Kimdir?

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Volkan Oğuz Kimdir?

Volkan OĞUZ Kimdir?

Volkan Oğuz,

02.10.1995 Alanya / ANTALYA’da doğdu. Eğitimini Gazipaşa Merkez Anadolu lisesinde tamalayarak, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretimden Sağlık Kurumlar İşletmeciliği eğitimi devam etmektedir.

% Engelli olarak hayata son derece bağlı olan Oğuz, Trükiye genelinde bir çok il ve ilçede, Üniversitelerde, liselerde, diğer yerlerde seminerler vererek gençlere motivasyon koçluğu yapıyor.

Oğuz bu durumu şu cümlelerle ifade ediyor;

“Kişisel bilgilerime ek olarak şunları söylemek istiyorum.Ülkemizin Çeşitli İllerinde; Üniversitelerde, liselerde, diğer yerlerde seminerler veriyorum yani Motivasyon Koçluğu yapıyorum. Hayatın ne kadar güzel olduğu,Vatan, Millet, Bayrak ve Devlet Sevdamı dile getiriyorum. Gazipaşa Ülkü Ocağında çeşitli görevler alarak Davama, Partime hizmet etmeye çalışıyorum. Çocuklarımızın, Gençlerimizin ve özellikle ben de bir engelli olduğum için Engelli Kardeşlerimize daha iyi bir gelecek sağlayabilmek adına, Milliyetçi Türkiye için ve Büyük ülkümüz Turan’a ulaşabilmek için Son Nefesime kadar Genel Başkanımın veTeşkilatlarımın emrinde olmaktan büyük gurur yaşıyorum”