Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Adana Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi

Ülkü Ocakları  Adana İl Başkanlığı’nda bayrak değişimi yapıldı.

Ülkü Ocakları  Adana İl

Ülkü Ocakları  Adana İl Başkanlığı’nda bayrak değişimi yapıldı. Soner Deniz’in yerine Eğitimci kişiliği ile tanınan Emin Canlı getirildi…

 

Ülkü Ocaları  Adana İl Başkanlığında yapılan görev değişimine Genel Başkan Olcay Kılavuz bizzat katılarak bayrak değişimini gerçekleştirdi. Bayrak değişimi töreninde konuşan Kılavuz “Adana Ülkü Ocakları’nda bayrak değişimi gerçekleştirdik. Görevini başarıyla sürdüren yiğit ülküdaşım Soner Deniz kardeşimden Allah razı olsun.Yeni atanan İl Başkanımız yiğit kardeşim Emin Canlı’ya da başarılar dilerim. Allah güç kuvvet versin.” ifadelerini kullandı.

 

Daha önce Ülkü Ocakları Çukurova İlçe Başkanlığı görevinde bulunan Canlı görev değişimi ile ilgili olarak “Genel Başkanımız YOLBAŞÇIMIZ Sn: Olcay Kılavuz Bey’in takdiri ile Adana İl Ocak Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Bu şerefli Bayrağı devraldığım birlikte görev yaptığım kıymetli Başkanım Soner Deniz Bey’e yaptığı vazifelerden dolayı teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun…  NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!” dedi.